Letní výcvikové tábory Vrchlabí 2018

 

Instruktor: Šimona Drábková - více informací v záložce vlevo

 

Místo konání

Vrchlabí- Podhůří, Jana Opletala 154,  GPS: 50°35'35"N; 15°37'04"E. Webové stránky areálu www.hartaclub.cz

Areál je obklopen lesy, ke cvičení nám bude k dispozici velká travnatá plocha s jezírkem pro osvěžení psů. Cvičební prostor bude ohrazen. Koně již v areálu několik let nejsou, jsou zde ale krávy za ohradníkem a ovce a prasátka za plotem. Místo leží v podhůří Krkonoš a tak i při letních teplotách je zde příjemně. Ve volných chvílích si lze pronajmout bowlingovou dráhu, kurt na tenis či squash a také je možné bezplatně využívat bazén.

 

Ubytování:

V apartmánech- jednotlivé pokoje mající společnou kuchyň (včetně lednice), jídelnu/obývák s TV, sociální zařízení. Ubytování je zpravidla po dvou (případně i více) osobách. Pokoj pro jednu osobu lze rezervovat po dohodě, ovšem jednolůžkový pokoj je jen jeden a je suktečně malinký, bydlení ve vícelůžkovém pokoji je pro jednu osobu možné za příplatek (150 kč/noc). Je možné si dohodnout i vlastní apartmán (příplatek je v případě volné kapacity pak stanoven individuálně). Psi bydlí na pokojích, pokud však pes cokoliv zničí, bude požadována náhrada škody! Pokud tedy víte, že váš pes by mohl v pokoji něco zničit, nezapomeňte přepravku, klec či látkový domek, kde bude moci v klidu odpočívat v době vaší nepřítomnosti. Apartmán je nutné na konci předat ve stejném stavu jako byl při příjezdu- včetně úklidu! Na pokoji jsou polštáře a peřiny, ovšem povlečení si každý přiveze své vlastní. Pokud váš pes je zvyklý spát v posteli, vezmete si deky nebo přehozy, a dbejte na čistotu jeho tlapek když přijde zvenku.

V případě, že by někdo chtěl stanovat, je to možné, a lze se dohodnout na slevě za ubytování.

 

Stravování: není zajištěno hromadně a není v ceně. Je však možné na večeři využít restauraci Harta Clubu.Přes oběd není restaurace otevřena. Ve Vrchlabí se nacházejí další podniky, kde je možné se najíst. Nebo je možné si vařit v kuchyni v apartmánu. Nedaleko areálu se nachází obchody s potravinami. Ten nejbližší je zhruba 300m. Zhruba 3 Km od místa tábora je restaurace kde mají denní menu za cca 80 Kč a vaří velmi dobře.

 

Příjezd, odjezd
Příjezd na tábor je vždy v neděli mezi 18.-19.hodinou

(pro vypsané termíny a náplně čtěte dál, je to níže v textu :-) )
Odjezd v sobotu do 14.hodin
V průběhu tábora je vždy den volna, kdy mají psi čas zregenerovat své sily

 

 

cena včetně ubytování :

Cena za cvičící osobu a jednoho psa je 4700 Kč, další cvičící pes jedné osoby 2600 Kč, necvičící pes 600 Kč.
Doprovodná osoba 2100 Kč
Děti do 3 let zdarma

 

Přihlášky:
Přihlášku posílejte emailem na adresu: simonadsara@seznam.cz 

Do přihlášky napište své jméno a tel. kontakt
Dále jméno psa, plemeno a věk a případné další cvičící psy. A taktéž počet doprovodných psů a počet doprovodných osob.neprodleně po potvrzení přihlášky je potřeba poslat zálohu, která činí 2000 Kč za každou (i doprovodnou) osobu a 1000 Kč za dalšího cvičícího psa. Zbytek částky  je třeba převést do konce května nebo po domluvě přivézet v hotovosti na tábor. Samozřejmě je možné poslat rovnou celou částku. A také je možno zaplatit vše v hotovosti na mých lekcích. Zde je č.u. 1265811014/3030

 

tel. kontakt je 777077509 - Šimona Drábková

 

 

 

Vypsané turnusy na rok 2018
 
Turnusy:
 
 
24.6.-30.6. - Dogdancing a agility (zkoušky DD)
 
1.-7.7 - obedience / přivolávací hry a stopy
 
8.-14.7. - dogdancing a nosework (zkoušky DD, pokusím se zajistit i zkoušky NW)
 
15.-21.7. obedience a agility (pokusím se zajistit zkoušky OBE)
 
22.-28.7. - agility a nosework (pokusím se zajistit zkoušky NW)
 
29.7. - 4.8. - Obedience a nosework (pokusím se zajistit zkoušky OBE a NW)
 
 

co sebou:

na výcvik kromě psa hlavně hračky a pamlsky,jako motivaci, dále vodítko a obojek (postroj), hodit se bude i židlička na sezení a přepravka pro psa, vhodné oblečení a obuv - po ránu bývá mokro ! a dále targety, aporty, stopovací předměty, rekvizity na dogdancing, hudbu na flahsce, zkrátka dle toho na jakou sportovní aktivitu jedete

Nezapomeňte povlečení, a pokud vaši psi lehávají v posteli tak i deky na přehození lůžka a gauče, aby nedošlo k jeho znečištění. Dále ručník na psa, kterým jej budete zvlášť v případě nepřízně počasí utírat. Kuchyňka je vybavena, nádobí není potřeba.
 

Tábor je určen všem věkovým skupinám psů, avšak je jen pro dospělé účastníky. Děti do 18. let se mohou účastnit jen v doprovodu dospělé osoby!!

 

V penzionu i na nádvoří před penzionem je povinné vodit psy na vodítkách, volně pustit je můžete ve cvičebním prostoru a na loukách a v lese který obklopuje areál. Mějte však na paměti, že les je plný zvěře. Po svém psu uklízejte a exkrementy vyhazujte do popelnic před penzionem.