on-line kurz

 

On-line kurz - Abeceda (nejen) štěněte

 


Tento kurz je vhodný nejen pro štěňata, ale i pro psy jež nemají základy ať už z jakéhokoliv důvodu. Dále pro ty jež si v budoucnu plánují pořídit štěně, nebo je jednoduše zajímá můj systém tréninku a chtějí vidět růst a vyvíjet se štěně pod mým vedením.

Kurz bude trvat 16 týdnů. Začínat bude "magickým" datumem 29.února 2016 a končit bude 18.června 2016. Materiály a informace budou k dispozici až do konce roku 2016.

Příspěvky - text, fotografie a videa budou řazeny do šesti kategorií. Ke každému tématu postupně přibude minimálně 15 příspěvků. 

Těch šest okruhů bude následujících: 
- Socializace, základy soužití a vybudování vztahu se psem
- Psychická a fyzická kondice - koordinace, balanc, hersenwerk
- Hry se psovodem - motivace a sebekontrola
- Trénink - základní triky - písmena abecedy, ze kterých se pak vytvoří slova (cviky ze zkušebních řádů) a později celé věty (zkoušky, závody)
-Teorie tréninku, dovednosti psovoda

Pro zájemce budou jako doplněk organizovány štěněčí setkání jednou za čas, prodloužený víkend a seminář (tyto akce nejsou v ceně on line kurzu a jsou zcela dobrovolné)

Pro cvičící - tedy ty jež budou moci posílat videa a ptát se na jakékoliv dotazy ohledně tréninku jejich štěněte (psa) bude počet míst omezen na 10. Pro diváky- pozorovatele, tedy ty jež budou moci klást otázky jen obecné a nebudou moci posílat videa bude k dispozici míst více.

Cena pro cvičící (budou moci posílat video a pokládat dotazy ohledně tréninku svého psa) je 2900 Kč. (110 Euro) Cena je splatná ihned po potvrzení přihlášky. Je zde možnost zaplatit nejprve jen zálohu 900 Kč a zbytek doplatit tak, aby celá částka byla nejpozději do 28.2.2016 připsána na účtu. 
Případně je možné zaplatit částku na dvakrát a to 2x 1550 Kč ( záloha 550 Kč a první část 1000 Kč nejpozději do 28.2, druhá část nejpozději do 4.4.2016)

Cena pro diváky - pozorovatele (mohou klást jen obecné dotazy, nemohou posílat videa) je 850 Kč. (32 Euro) Nebo je možné platbu poslat na dvakrát do 28.2. 500 Kč a do 4.4. dalších 500 Kč.

Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz nebo přes soukromé zprávy na Facebooku. Do přihlášky pošlete vaše jméno, informaci o tom zda chcete být aktivním cvičícím nebo divákem. A emailový kontakt na vás. V případě, že budete cvičící, pošlete ještě prosím jméno, plemeno a věk vašeho psa.

Platby prosím posílejte ne č.u. 1265811014/3030 do předmětu prosím napište on-line kurz a své jméno. Nebo mi můžete předat platbu v hotovosti při osobním setkání.
Pro platbu ze zahraničí
IBAN CZ64 3030 0000 0012 6581 1014
 
 A jak že bude on - line kurz probíhat?
Takže nemusíte být v určený čas u počítače nebojte se! Dostanete odkaz na webové stránky, kam se budete moci zaregistrovat (přihlášení včetně platby) Na těch stránkách skoro každý den přibude nějaký příspěvek do jedné ze šesti rubrik. AT už text, či text doplněný fotografiemi a nebo video. Také občas dostanete domácí úkol. Cvičící týmy úkoly či jakékoliv jiné cvičení mohou (nemusejí, nic není povinné Emotikona smile ) natočit a dostanou ode mne zpětnou vazbu. K těmto účelům vytvořím FB skupinu, kde bude mít každý cvičící své vlákno a kde bude možné vkládat videa a řešit dotazy. Na web i na FB stránku se budete moci podívat kdykoliv budete mít čas. A ten čas budete mít i po skončení kurzu a to až do konce roku 2016.
 
pro hrubou představu webu- ve finále bude web jiný, se podívejete sem  abeceda-nejen-stenete-on-line0.webnode.cz/