turnus obedience (BH, UPr) a stopy (FPr) 16.-22.7.2017

 stopy a obedience/ nebo může být i příprava na zkoušky DD (ono se to i dost prolíná a každý co bude potřebovat cvičit) spojení sportu náročného na přepínání mezi akcí a klidem a zcela klidného sportu, kde psi používají svůj nos. Velmi ideální kombinace na psychiku a celkový výkon psa.

 
vhodné i pro úplné začátečníky
 
Místo konání
Vrchlabí- Podhůří, Jana Opletala 154, GPS: 50°35'35"N; 15°37'04"E. Webové stránky areálu www.hartaclub.cz

Ubyování v apartmánech přímo u cvičební plochy. K dispozici bazén pro lidi a rybníček pro psy. Lesy hned za cvičebním placem. prostě ráj :-) Koně už na Hartě nemají, ale nově mají krávy, pasou se za cvičební plochou. Ovce a prasata jsou také v areálu v oploceném výběhu.

Ubytování je v ceně tábora a je možné v pokojích pro dvě až čtyři osoby. Vždy má několik pokojů společnou kuchyň - obývák a sociální zařízení. Samostatný pokoj pro jednu osobu je za příplatek 150 Kč/noc. Je možné v případě volné kapacity mít i vlastní apartmán, tam je příplatek stanoven dle počtu obsazených a neobsazených lůžek. Vše kolem ubytování se řeší s pořadatelem tábora - Šimonou Drábkovou
Psi samozřejmě mohou být ubytováni na pokojích. Každý si přiveze vlastní ložní prádlo a také deky pro zajištění čistoty nevyužitých postelí a gauče. Pokoj/apartmán se na konci tábora předává v původním stavu, tedy i uklizený. Za škody způsobené psem zodpovídá majitel a je povinnen je uhradit.


Stravování:
Není v ceně tábora.
Apartmány mají vybavenou kuchyň, ve Vrchlabí je mnoho míst kde je možné se najíst. Nejbližší ověřená restaurace kde mají polední menu za velmi příznivou cenu je vzdálena cca 3 km. Nejbližší obchod je cca 400 m. Supermarkety Lidl, Kaufland a Penny jsou cca 4 Km.
 
Příjezd na tábor j v neděli mezi 18.-19.hodinou
Odjezd v sobotu do 14.hodin
V průběhu tábora je vždy den volna, kdy mají psi čas zregenerovat své sily

Cena za cvičící osobu a jednoho psa je 4600 Kč, další cvičící pes jedné osoby 2600 Kč, necvičící pes 500 Kč.
Doprovodná osoba 2000 Kč

Přihlášky:
Přihlášku posílejte emailem na adresu: simonadsara@seznam.cz 

Do přihlášky napište své jméno a tel. kontakt
Dále jméno psa, plemeno a věk a případné další cvičící psy. A taktéž počet doprovodných psů a počet doprovodných osob.

neprodleně po potvrzení přihlášky je potřeba poslat zálohu, která činí 2000 Kč za každou (i doprovodnou) osobu a 1000 Kč za dalšího cvičícího psa. Záloha je nevratná, je však možné ji převést na náhradníka, kterého za sebe seženete. Zbytek částky je třeba převést do konce května 2017. A také je možno zaplatit vše v hotovosti na mých lekcích nebo jiných akcích. Zde je č.u. 1265811014/3030 do předmětu prosím napište své jméno a tábor plus turnus


kapacita maximálně 8 týmů na jeden turnus (jen v případě kombinace s agility je možné vzít tým na víc)
Psi v prostoru penzionu a na nádvoří musí být striktně na vodítku a je samozřejmé, že každý si po svém psu uklízí!
 
přihlášení: 

Dominika a Blackie, BŠO
Dominika a SBT
Petra a Art, NO
Iveta a Kara?
volná místa!!